ОСТАННІ НОВИНИ

„ЕкоЛан” закупив нові тістомісильні машини

|

Дві нові двошвидкісні тістомісильні машини інтенсивного замісу встановлено на підприємствах-учасниках корпорації “ЕкоЛан” – Хлібозаводах N 1 та 3.

Як повідомляє відділ інформації корпорації „ЕкоЛан”, досі на хлібозаводах корпорації “ЕкоЛан” працювали тістоміси тільки виробництва смілянських заводів і потужність таких машин становить до 500 кілограмів тіста за годину. Нові тістоміси російського виробництва дозволяють не лише збільшити потужності замісу тіста удвічі, а й покращити якість структури тіста, яке стає більш пористе, а готова продукція з такого тіста має довший термін зберігання приблизно на третину.


„Тісто, яке замішується на нових тістомісах, використовується виключно для випічки батонів”, – зазначив заступник гендиректора корпорації Олександр Колісниченко. – „Нові машини повністю автоматизовані і адаптовані для роботи у наших умовах та під розмір наших діжок. Нові тістоміси мають дві місильні насадки, завдяки яким процес замісу стає інтенсивнішим, а відтак і тісто покращеної якості”.


Цього року корпорація “ЕкоЛан” планує суттєво обновити парк тістомісильних машини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.