ОСТАННІ НОВИНИ

Діяльність "Львівобленерго" перевіряє Генпрокуратура

|

Генеральна прокуратура перевіряє законність діяльності енергопостачальних компаній «Львівобленерго», «Полтаваобленерго», «Прикарпаттяобленерго», «Тернопільобленерго», «Сумиобленерго», «Чернігівобленерго» і «Запоріжжяобленерго».

Про це говориться у відповіді заступника генерального прокурора Олександра Шинальського на запит депутата Верховної Ради Петра Симоненка, повідомляють «Українські Новини».

Раніше Симоненко звернувся в Генпрокуратуру з проханням перевірити дотримання законодавства керівництвом згаданих компаній, використання коштів, розслідування кримінальних справ, пов’язаних з цими компаніями. Шинальський повідомив, що Генпрокуратура почала відповідну перевірку.

Нагадаємо, що раніше швейцарська компанія Energy Standard Group запропонувала прем’єр-міністру Юлії Тимошенко створити групу для вивчення фінансово-господарської діяльності, «Дніпро-», « Запоріжжя-», «Львів-», Полтава-», «Прикарпаття-», «Суми-», «Тернопіль-» і «Чернигівобленерго». Зокрема Energy Standard Group запропонувала Тимошенко розслідувати факти фінансових порушень і ухилення від сплати податків, що їх, на думку компанії, допустили менеджери обленерго.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.