ОСТАННІ НОВИНИ

“Львівводоканал” незаконно бере у своїх споживачів гроші - асоціація "Галич АКВА-ТЕРМ"

|

“Львівводоканал” вже близько трьох місяців незаконно бере у своїх споживачів гроші за перевірку лічильників, про це заявив сьогодні під час прес-конференції щодо шляхів правового вирішення проблемних питань з надання кваліфікованих послуг мешканцям Львова у сфері тепло та водопостачання президент Асоціації “Галич АКВА-ТЕРМ” Олег Породко.

За його словами, з першого січня 2005 року діє Закон України «Про метрологію і метрологічну діяльність», відповідно до якого «Львівводоканал» зобов’язаний за власний кошт проводити перевірку лічильників. Проте насправді споживачі, через незнання своїх прав і цього закону, оплачують послугу самостійно.

Крім цього “Львівводоканал” є монополістом у сфері перевірки лічильників, оскільки первіряє близько 96 їх відсотків. Окремим
питанням є якість їхніг послуг, оскільки у Львові нараховується близько 270 тисяч лічильників, а перевірка одного повинна тривати не менше 25 хвилин, одже “Львівводоканал” має працювати по 28 годин в день, щоб забезпечити перевірку всіх лічильників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.