ОСТАННІ НОВИНИ

Пікетували ВАТ «Львівсільмаш»

|

Сьогодні мешканці будинку на вулиці Величковського, 14 пікетували ВАТ «Львівсільмаш» з вимогою розпуску електроенергії.


Як повідомила мешканка будинку Галина Конанцева, раніше проплату за електроенергію мешканці проводили через ЖЕК дочірнього підприємства «Сільмашпобут», яке мало угоду з «Львівобленерго». Пізніше, у травні 2004 року, проплата проводилася через ЛКП-402, з яким «Львівсільмаш» уклав угоду. З жовтня минулого року через те, що мешканці стовідсотково не проплачували за електроенергію, ЛКП-402 відмовилося від співпраці з будинком. Г.Конанцева стверджує, що потім квитанції видавав «Львівсільмаш», але виписувалися вони за неправильно розробленими нормами: будинок має єдиний лічильник, і нарахування робилися на кожного члена сім’ї: виходило 50-60 грн. щомісяця.

Крім того, Г.Конанцева повідомила, що ще 2002 року підприємство хотіло передати будинок на баланс міста, але через якісь недоробки місто не взяло його на баланс. Потім, у грудні 2004 року, «Львівсільмаш» зняв будинок зі свого балансу, а місто знову не прийняло: через те, що він не був готовий до приймання (не було відремонтовано ліфти та не було розпущено електроенергію). За словами Г.Конанцевої, півтори місяці тому проходила нарада кредиторів, на якій було домовлено, що 50% проплат за усунення недоліків, які заважають прийняти будинок на баланс міста, візьме на себе завод, а 50% – місто. Але вже пройшло півтори місяця, а документацію на проведення розпуску електроенергії так і не завершено.

Депутат Львівської міської ради Роман Вороняк повідомив також, що до «Львівсільмашу» існує ще одна вимога – передати місту дошкільний заклад (єдиний в мікрорайоні, де є цей будинок), який вже 6 років не використовується за призначенням. Завод хоче передати його місту за 1 млн.700 тис. грн., оскільки заборгував місту 2 млн. 200 тис. грн. податку на землю. Депутат стверджує, що необхідно провести експертну оцінку, можливо, приміщення садка коштує дешевше. Повідомляє Західна інформаційна корпорація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.