ОСТАННІ НОВИНИ

Нагороджено переможців конкурсу на краще оформлення вітрин, балконів та вікон центральної частини Львова

|

Галицька районна адміністрація міста Львова підвела підсумки конкурсу на краще оформлення до Новорічних та Різдв`яних свят вітрин об`єктів торгівлі та побуту, установ та закладів, балконів та вікон будинків у центральній частині міста, який проводився у грудні 2004 р. – січні 2005 року – повідомляє прес-служба Львівської міської ради з посиланням на заступника голови Галицької районної адміністрації Юрія Васильченка.

Визнано пеможцями конкурсу, нагороджено відзнаками та грошовими преміями: за друге місце – підприємець Жук Олександр Бориславович- за оформлення вітрини магазину тканин „Легенда“ на пл.Ринок, 30; за третє місце – підприємець Танчак Ярослав Онисимович – за оформлення вітрини магазину „Продукти“ на вул.Грушевського, З; за третє місце – мешканка Рожак Олександра Іванівна – за оформлення балкону на пр.Шевченка,12, кв.Зб.

За активну участь в конкурсі нагороджено відзнаками таких учасників: ПП „Світ відпочинку“ за оформлення фасаду ресторану “Кактус“ на вул.Нижанківського, ТзОВ „Агат“ за оформлення вітрини магазину на вул.Городоцькій, З, ТзОВ „Русмар“ за оформлення вітрини кафе – бару „Ностальгія“ на вул.Сербській, 6, підприємця Вільченко Галину Миколаївну за оформлення вітрини магазину „Ніка“ на вул. Франка, 45, підприємця Жука Олександра Бориславовича за оформлення вітрини магазину „Ажур“ на вул.Краківській, 20, мешканку Ваньовську Марію Степанівну за оформлення балкону на пр.Свободи, 29.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.