ОСТАННІ НОВИНИ

Санепідемстанція закрила школу у Брюховичах

|

682 учні Брюховицької школи № 41 не мають де навчатися. Причина – обласна санепідемстанція заборонила з 1 січня проводити заняття у двох корпусах школи як таких, що непридатні до навчання, – повідомили Західну інформаційну корпорацію в об’єднанні „Самопоміч“. Начальник Шевченківського районного відділу освіти, до якого належить школа, Степан Линда запропонував розділити учнів по шести львівських школах та одній у Яворівському районі. Але таке рішення стало болючою проблемою для батьків, бо тепер школярі щоденно з Брюхович доїжджають до Львова, а у відділі освіти курсування шкільного автобуса навіть не планується.

Водночас мешканці Брюхович переконані, що справжньою причиною закриття двох корпусів школи є зацікавленість певних осіб у земельній ділянці, що поруч. А питання про те, хто буде добудовувати вже напівзруйноване приміщення нової школи, навчання в якій мало розпочатися ще 10 років тому, наразі залишається нез’ясованим.

12 січня на загальних зборах учителів та батьків було обрано ініціативну групу, котра має підготувати звернення до обласної прокуратури. На прохання мешканців об’єднання „Самопоміч“ долучилося до роботи цієї ініціативної групи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.