ОСТАННІ НОВИНИ

Студенти зі Сходу вивчають різдвяні традиції в УКУ

|

Сьогодні, 5 січня, в Українському католицькому університеті відбуваються спеціальні майстерні, у яких студенти зі Східної України, які приїхали до Львова на „Різдво разом“, вивчатимуть різдвяні традиції.

Як повідомила Західній інформаційній корпорації волонтер акції „Різдво разом“ Оксана Кулик, загалом організатори планують прийняти у Львові понад тисячу студентів зі Сходу. „Нам і далі продовжують дзвонити люди, які б хотіли приїхати, але ми не маємо де поселити їх, тому пропонуємо або почекати до наступного року, або їхати до Львова самостійно і просто долучитися до нашої програми“, – зазначила вона.

Гості мешкатимуть у родинах у Львові та в навколишніх селах. Для них організовуватимуть окремі програми перебування, проте, кожен може долучитися до тієї, яку пропонує УКУ. Зокрема, у її межах передбачено обладнання Каплиці, приготування особливих різдвяних страв, виготовлення різдвяної атрибутики та приготування місця для Святої вечері в УКУ. Окрім того, гості зможуть побувати у Шевченківському гаю, музеї „Арсенал“, на Високому Замку, у Музеї історії релігії, Львівській галереї мистецтв та Національному музеї у Львові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.