ОСТАННІ НОВИНИ

Розпочала роботу сесія обласної ради

|

Розпочала роботу чергова сесія Львівської обласної ради – у її порядку денному накопичилося понад 50 питань. Депутати вилучили із проекту порядку денного п`ять питань – про будівництво концесійного дороги з Броджів до Львова, про компенсації ветеранам визвольних змагань, про роботу регіонального телебачення та про хід аграрногї реформи.

На сесію прибуло 57 депутатів і вони планують сьогодні розглянути всі питання порядку денного. Як зазначимв голова обласної ради Михайло Сендак, це треба зробити, бо завтра буде нарада з приводу виборів, а в наступні дні тижня депутати мають працювати по округах. Депутат Віра Байса запропонувала викликати на сесію керівника обласного штабу Віктора Януковича Олексія Радзієваського, аби поговорити з ним про його вислювлювання з приводу залякувань виборців, що підтримують Віктора Януковича. Однак О.Радзієвський заявив, що він дуже зайнятий розселенням представників з Донецька і тому на сесію прибути не може.

Водночас голова Львівської обласної ради заявив, що мав телефонну розмову з головою Донецької робласної ради Колесниковим і вони домовилися про сприяння представникамь Ющенка у Донецьку та представникам Януковича у Львові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.