ОСТАННІ НОВИНИ

Миколі Гориню боляче за синів В`ячеслава Чорновола

|

Колишній дисидент Микола Горинь дуже болісно переживає перетворення, які відбуваються із синами В’ячеслава Чорновола. Про це Микола Горинь заявив сьогодні на прес-конференції. „У зв’язку з тим, що мені довелося дуже тісно співпрацювати на поч. 90-их із В’ячеславом Чорноволом, мені дуже болісно сьогодні переживати ті метаморфози які пройшли з його синами”, – уточнив Микола Горинь.

Він також заперечив твердження нардепа, керівника Центрального виборчого штабу Віктора Януковича Тараса Чорновола про федералізацію земель, про яку нібито колись говорив його батько, В’ячеслав Чорновіл.

„Ту тезу, що висловив Тарас Чорновіл про те, що батько у кін 80-их – на поч. 90-их рр. Говорив про федералізацію України – ніколи такої тези не було. Він говорив про новий адміністративний земельний устрій, який, які він вважав, був би найкращим для України. Оте намагання використати ім’я батька є для мене взагалі макабричним ”, – зазначив Микола Горинь.

Він також дав оцінку останнім публічним виступам Тараса Чорновола, повідомляє „Вголос“.

„Вчорашній виступ Тараса Чорновола на російському телеканалі, де він попросив моральної підтримки в Росії, сказавши, що тільки Росія, Китай і Індія нормально зреагували на ті порушення, які були у законодавстві і підтримали Януковича, виходить за будь-які рамки здорового глузду. Тарас Чорновіл намагається найбільше, де тільки можна, наговорити, створюючи негативний імідж Західної України. Думаю, що скоро всі ці питання будуть прояснені і все стане на свої місця”, – резюмував Микола Горинь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.