ОСТАННІ НОВИНИ

„Український дім” залишиться осередком революції до повної перемоги – Андрій Парубій

|

Частина людей залишиться в Києві до повної перемоги. Як повідомив заступник коменданта „Українського дому”, заступник голови облради Андрій Парубій, наметове містечко, Будинок профспілок, де знаходиться центральний штаб Ющенка, та „Український дім” будуть осередками помаранчевої революції до її повного завершення. Окрім цього Парубій наголосив, що зараз в „Українському домі” активно займаються відправленням львів’ян до дому автобусами та поздами, оскільки саме ця будівля вміщувала найбільше мешканців нашого регіону і її навіть називають львівським „Українським домом”.

А. Парубій повідомив, що вони організовують по кілька ешелонів поїздів для того, щоби відправити всіх бажаючих львів’ян додому, також щодня з Києва до Львова відправляють по десять автобусів. В „Українському домі” тепер постійно буде 500-600 людей. А. Парубій також нагадав, що „Український дім” було віддано учасникам акції непокори, здебільшого це були мешканці Львівщини, які під керівництвом народних депутатів Гудими та Тягнибока увійшли в приміщення. Водночас, він висловив сподівання, що незабаром буде закрито кримінальну справу за фактом захоплення цієї будівлі, оскільки, за його словами, жодного силового захоплення не було. Згодом в „Українському домі“ було відлагоджено систему реєстрації людей, організовано центр народної дружини та інформаційний центр. Пан Парубій зазначив, що в „Українському домі” під час революції було проведено анкетування людей, під час якого визначали людей, що хочуть стати спостерігачами, а тепер там проводитимуть навчання спостерігачів.

За його словами, відповідно до реєстрації, активісти „Українського дому” розселили 60 тисяч людей, а також близько 30-ти тисяч уже відправили до Львова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.