ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські правоохоронці затримали альфонса

|

Оперативники відділення по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, карного розшуку Львівського обласного управління міліції затримали чоловіка, який за гроші надавав сексуальні послуги жінкам, – повідомили Західну інформаційну корпорацію у ЦГЗ УМВС України у Львівській області.

Пошуком потенційних клієнток та організацією зустрічей займалися посередники. Від хлопця вимагалося тільки бути завжди усміхненим, уважним, та вміти вгадувати й виконувати найпотаємніші жіночі бажання. А за це щедрі клієнтки платили немалі гроші. Щоправда, частину з них доводилось віддавати посередникам. Такий розподіл коштів хлопцю не дуже подобався, тому вже через деякий час він постановив, що зароблятиме гроші самостійно.

Як розповів заступник начальника слідчого відділення Шевченківського райвідділу міліції Львова Олександр Риндзак, у процесі розслідування кримінальної справи, порушеної проти „надавача сексуальних послуг“, було встановлено, що впродовж останнього року молодик займався наданням сексуальних послуг жінкам. Під час однієї із таких „романтичних“ зустрічей з клієнтками його затримали оперативники відділення по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Львівського обласного управління міліції. Зараз зловмисник притягується до кримінальної відповідальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.