ОСТАННІ НОВИНИ

Працівники обласного ДАІ висловилися на підтримку Ющенка

|

Щойно особовий склад обласного ДАІ перед обласною радою присягнув на вірність українському народові та народно обраному президентові Вікторові Ющенку. Під обласну раду приїхало близько трьохсот працівників ДАІ області на машинах під звуки сирен. Як повідомив заступник ДАІ Львівської області Михайло Чапля, під час сьогоднішніх зборів за Ющенка виступило 90% особового складу, частина з яких на час присяги стояла на постах. Даішники також запропонували супроводжувати автобуси до Києва та контролювати там громадський спокій, поїде 150 осіб.

Голова обласної ради Михайло Сендак подякував працівникам обласного ДАІ за їхній крок і попросив служити українському народові. Він також представив даішникам в. о. начальника обласного УМВСУ Михайла Ваврина і попросив підпорядковуватися лише йому. „Прошу вас не виконувати наказів ні Сала ні Скиби” – наголосив Сендак.

Михайло Ваврин нагадав працівникам обласного ДАІ про декрет, який видав Ющенко щодо охорони громадського порядку на Україні і попросив їх виконувати його. Він також порадив, аби частина даішників поїхала до Києва супроводжувати автобуси з львів’янами, а також, аби вони залишалися там ненадовго аби дбати про львів’ян, які знаходяться на майдані Незалежності. М. Сендак наголосив, що зі Львова поїде лише та кількість людей, які справді потрібні, а також просив не забувати, що на Львівщині також потрібно охороняти спокій громадян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.