ОСТАННІ НОВИНИ

Мітинг біля податкової - політичне шоу та масовий психоз - Мирослав Хом’як

|

“Я завжди готовий вийти на переговори, якщо цього вимагатимуть люди. У випадку, коли ж юрба увірветься до приміщення податкової (хочу нагадати, що податкова – режимна установа!), – ми будемо змушені вживати належних у цьому випадку заходів. Наразі у нас “по тривозі” підняті усі загони податкової міліції та охорони”, – так прокоментував Західній інформаційній корпорацію сьогоднішні події під стінами Львівської податкової голова ДПА у Львівській області М. Хом’як.

“Люди, що зібрались на мітинг під податковою скандують “Ющенко – наш президент!”. Хочу зазначити, що ЦВК оприлюднила офіційні результати виборів і що Україна обрала Президентом Віктора Януковича. Щодо дій Львівської обласної ради, – вона не має конституційного права звільняти чи призначати людей на посади, оскільки це прерогатива відповідних міністерств”, – зазначив М. Хом’як.

За словами М. Хом’яка, “те, що зараз відбувається біля приміщення податкової – це відверте політичне шоу та масовий політичний психоз. Податкова адміністрація Львівщини звертається до людей із проханням припинити провокативні дії”.

Біля приміщення ДПА у Львівській області триває сорокатисячний мітинг на підтримку Віктора Ющенка. У мітингу беруть участь працівники “ЛАЗу”, студенти різних навчальних закладів Львова. Мітингуючі вимагають, аби податківці висловили підтримку В.Ющенку і визнали рішення Львівської обласної ради про призначення на посаду в.о. керівника ДПА у Львівській області ВасиляРябошапки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.