ОСТАННІ НОВИНИ

Обласна рада відсторонила від виконання обов’язків керівників ряду силових структур та державних підприємств

|

Керівників ряду силових структур та державних підприємств відсторонила сьогодні під час позачергового засідання сесія обласної ради, яка перед тим взяла повноту влади на території області в свої руки та висловила недовіру голові ОДА та його заступникам.

Головним критерієм “оцінки” цих керівників стала їх поведінка підж час другого туру виборів президента України. Як заявив голова обласної ради Михайло Сендак, саме керівники ДПА та УМВСУ у Львівській області, а також Західної регіональної митниці та двох державних підприємств – об’єднання “Львівліс” і обласного автотранспортного підприємства.

По черзі депутати переважною більшістю голосів відсторонили від виконання обов’язків Олега Сала та його першого заступника Яросалава Скибу, Мирослава Хом’яка та його першого заступника Станіслава Коваленка, Тараса Козака, Ігоря Думу і пана Кутя з „Львівлісу“.

Натомість виконувачами обов’язків начальника УМВСУ у Львівській області вони призначили депутата Петра Ваврина, а його першим заступником призначили екс-начальника міліції Червонограда Ігоря Тереха. Натомість виконувачем обов’язків ДПА депутати призначили екс-начальника податкової міліції Василя Рябошапка.

На посаду директора “Львівлісу” повернули опального депутата обласної ради Анатолія Дейнеку. Потім депутати зробили перерву до завтра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.