ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині перекривають дороги, мітингують, а правоохоронці відстоюють свої права

|

Сьогодні протягом години мітингуючі зі Стрия перекривали міжнародну трасу Київ-Чоп поблизу села Дуліби – повідомив під час позачергової сесії керівник фракції “Наша Україна” в облраді Олег Канівець. За його словами, у Стрию постійно проходить мітинг, участь у якому беруть близько десяти тисяч людей.

Водночас, він наголосив, що у Стрию був прецедент, коли правоохоронці не допустили звільнення свого керівника. Після того, як від керівника обласного УМВСУ Олега Сала надійшов наказ на звільнення керівника відділу МРЕУ Стрийської районної ДАІ Василя Надбережного, який попередньо виступав проти тиску на правоохоронців, його колеги вийшли на вулицю і протягом п’ятнадцяти хвилин стріляли в повітря з табельної зброї, доки наказ не відкликали.

Депутат облради Марія Христинич повідомила, що у Сокалі до десятитисячного мітингу приєдналися і працівники податкової та правоохоронці. Подібна ситуація, за словами депутата Михайла Ваврина, є у Дрогобичі, де зорганізували постійно діючий страйк, а також там виступають податківці. А ректор ЛНУ ім. І. Франка Іван Вакарчук закликав людей підтримати студентів, які виходять на акції протесту у Львові, а також тих, що поїхали до Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.