ОСТАННІ НОВИНИ

Віктор Ющенко заявляє про перемогу у виборах президента України

|

“Без сумніву, ми виграли вибори!“, – сказав Ющенко у виступі перед присутніми в прес-центрі, який відбувся після 3 години ночі в понеділок. Події, які почалися після закриття дільниць, Ющенко назвав початком державного перевороту.

“Державний переворот почався з Донецької області штабом Януковича“, – зазначив Ющенко. Він пояснив, що Центрвиборчком досі не оприлюднив дані щодо числа виборців, які взяли участь у голосуванні.

За словами Ющенка, це робиться для того, щоб після обрахування результату в інших областях зробити необхідну Януковичу фальсифікацію в Донецькій та Луганській областях. Ющенко пояснив, що станом на 19 годину явка в Донецькій області складала 74%.

“І потім через три години, після закінчення виборів, ми побачили, як явка виросла до 96%. Я не переконаний, що через дві-три години ця явка не виросте до 110“%, – додав Ющенко. Ющенко також сказав, що в Донецькій області було видалено з дільниць спостерігачів та членів комісії від нього. „На 900 дільниць у нас 19 членів комісій!“, – сказав він.

Ющенко нагадав слова Олександра Мороза, який у п`ятницю попередив, що перед закриттям дільниць в Донецькій області будуть видворяти журналістів. Бо з 20 години там неутомімо ітиме фальсифікація виборів“, – сказав Ющенко. Саме ці причини, за словами Ющенка, змусили його приїхати до голови Центрвиборчкому Сергія Ківалова.

“На питання, чи будемо ми мати остаточну цифру виборців, які взяли участь у голосуванні, Сергій Васильович (Ківалов) сказав „ні“ – певні зміни будуть відбуватися. Мені більше нічого не хотілося говорити в тому приміщенні“.

Ющенко також розповів, що частину депутатів, які перебували з ним, люди у цивільному не пускали до Ківалова.

“На посвідчення Юлії Володимирівни, яке вона демонструвала їм, було глухе мовчання, люди не представлялися. Але після 5 хвилин мого спілкування і коли ми давали прес-конференцію, туди якимсь чином пройшов Гавриш“.

“А вдруге, коли прийшли мої юристи, які представляють мене в ЦВК – мені передали, що Сергій Васильович зморився і він хоче відпочити“, – сказав Ющенко.

Ющенко закликав усіх киян прийти 9 ранку на Майдан Незалежності на масовий мітинг. „О 9 ранку громадянин повинен навчитися захищати свій вибір“.

Ющенко також ініціюватиме позачергове засідання Верховної Ради (для цього треба підписи 150 депутатів). „Ситуація є предметом негайного розгляду у Верховній Раді“, – сказав він.

Ющенко також сказав, що до ранку вони звернуться до урядів Європи та міжнародних організацій світу – Європарламенту, ОБСЄ, Євросоюзу.

“У цій країні порушується вільний вибір – фундаментальне право громадян“, – сказав Ющенко.

“Правда на нашій стороні, і ми ідемо до перемоги!“, – сказав Ющенко.

Його виступ у прес-центрі неодноразово переривався скандуванням „Ющенко!“ Там зібралося кілька сот людей. повідомляє „Українська правда“

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.