ОСТАННІ НОВИНИ

Козловський не порозумівся із членами ДВК?

|

На 88-ій виборчій дільниці у Винниках, яка входить до 120-го виборчого округу, члени ДВК не порозумілися зі своїм колегою – депутатом міської ради Григорієм Козловським. За інформацією прес-служби штабу Віктора Ющенка, пан Козловський перешкоджав роботі комісії, оскільки він невчасно з’явився на засідання комісії, а потім почав „реорганізовувати” її роботу.

Для початку Козловський вирішив переставити столи, щоб спостерігачам із Донецька було їх добре видно, хоча самі спостерігачі запевняли, що цього робити не потрібно, оскільки вони прекрасно бачать кожного члена ДВК. Пізніше він відмовився виконувати обов’язки члена ДВК – видавати виборцям бюлетені. Члени комісії написали заяву до ТВК із вимогою виключити депутата міської ради із її складу. Крім того, міська рада Львова ухвалила постанову, згідно з якою її депутати не мають права бути членами дільничних виборчих комісій.

Сам Григорій Козловський заявляє, що його протягом години члени ДВК не впускали на дільницю, бо у нього не було посвідчення члена ДВК. Приступити до виконання своїх обов’язків, за словами пана Козловського, вдалось лише після 9-ї години.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.