ОСТАННІ НОВИНИ

“Львівобленерго” стверджує, що робить все можливе для безперебійної роботи виборчих дільниць

|

“Львівобленерго” є аполітичною організацією і не бере участі у політичних процесах – заявив на сьогоднішньому брифінгу директор з маркетингу ВАТ “Львівобленерго” Андрій Скрипник. “Ми ведемо виключно господарську діяльність і не маємо відношення до жодних політичних спекуляцій, – наголосив Скрипник. – Інформація, яку розповсюджують останнім часом окремі політики, направлена на дискредитацію нашого чесного імені”.

Учора начальник Львівських міських електромереж В.Камуть повідомив мерію про те, що виборчі дільниці знаходяться в приміщеннях, які є споживачами електроенергії по 3-й категорії надійності. Відтак для нормальної роботи дільниць в другому турі президентських виборів пан Камуть просить забезпечити їх засобами для аварійного освітлення – ліхтарями та акумуляторами. Коментуючи це повідомлення, секретар ЛМР Зіновій Сірик заявив: „Керівництво „Львівобленерго“ хоче вмити руки, якщо, не дай Боже, щось таке станеться“ – заявив Сірик.

Технічний директор ВАТ “Львівобленерго” Юрій Крижанівський вважає, що енергетики, навпаки, піклуються про забезпечення безперебійної роботи виборчих дільниць. Крижанівський стверджує, що “Львівобленерго” доклало усіх необхідних зусиль, аби запобігти вимкненню світла на дільницях. Однак, зважаючи на те, що зазвичай у день виходить з ладу 3-4 лінії електропередач, а також на несприятливі синоптичні прогнози на 21 листопада, енергетики звернулися до виборчих дільниць з проханням забезпечити себе аварійними джерелами світла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.