ОСТАННІ НОВИНИ

Міські депутати закликали львів’ян не боятися голосувати

|

Кілька хвилин тому завершилося позачергове засідання сесії ЛМР, у порядку денному якого було лише одне питання – забезпечення конституційного права львів’ян на вільне волевиявлення. У сесії взяли участь 64 міські депутати, нардеп Петро Олійник, депутат облради Лариса Федорів, міський голова першого демократичного скликання Василь Шпіцер, керівник міського виборчого штабу Віктора Ющенка Микола Горинь та почесний громадянин Львова, письменник Роман Іваничук.

На сесію не з’явилися керівники: ДПА, Західної регіональної митниці, УМВС, головий прокурор міста та головний міліціонер Львова, хоча їх заздалегідь попередили та запросили.

Народні обранці та почесні гості позачергової сесії прийняли текст звернення до львів’ян, у якому закликали виконати „одинадцяту заповідь” – не боятися. Вони також звернулися до правоохоронців, військовослужбовців, податківців та працівників бюджетної сфери не виконувати злочинні накази – не віддавати свій паспорт та відкріпні талони своєї сім’ї іншій особі. „Звертаємося до тих, хто віддає антиконституційні накази. Ви ділите Україну і штовхаєте народ до громадянського конфлікту. Не жартуйте з нашим народом, не викликайте його гніву”, – йдеться у заяві.

Крім того, депутат ЛМР Богдан Бедрило запропонував розповсюдити серед львів’ян інформацію про тих керівників державних органів, які зігнорували запрошення і не з’явилися на сесію. А Василь Шпіцер закликав міського голову виступити по телебаченню і запевнити мешканців, що їх ніхто не звільнить з роботи, якщо вони відмовляться виконувати злочинні накази.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.