ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відключені 10 бойлерних, мешканці не отримують холодної та гарячої води

|

Учора увечері ВАТ “Львівобленерго” припинило подачу електроенергії на 10 бойлерних у місті Львові – на Сихові, на вулиці Володимира Великого, Хвильового, Миколайчука та на вулиці Богдана Хмельницького. За словами заступника міського голови Василя Кравціва, серйозних причин для відключення електроенергії “Львівобленерго” не мало.

Пан Кравців на сьогоднішній сесії ЛМР пояснив депутатам, що теплопостачальні підприємства міста на перше листопада заборгували “Львівобленерго” 270 тисяч гривень. Хоча на переше січня цей борг сягав аж 1-го мільйона 980 тисяч гривень. Тому, на його переконання, прямої причини для відключення електроенергії нема – місто борги погашує.

Такої ж думки дотримується і мер міста Любомир Буняк, який запропонував перейменувати “Львівобленерго на “Кіпренерго”. “Ця кіпрська структура має на меті грабувати львів’ян і відправляти гроші на Кіпр, тому пропоную перейменувати його”- заявив міський голова. Любомир Буняк також розповів, що це ж підприємство заборгувало місту чотири мільйони гривень за землю. “А від нас вони вимагають 270 тисяч” – підкреслив він.

Міські депутати готуються прийняти звернення до Президента України та уряду про дестабілізацію у місті Львові.

За даними прес-служби „Львівтеплоенерго“, з початку опалювального сезону 2004-2005рр., оплата споживачів за тепло, здійснюється на незадовільному рівні. За жовтень “Львівтеплоенерго” відпустило теплової енергії на суму 980 тисяч грн. А станом на 15 листопада, здійснено проплату за тепло на суму 324 тисячі грн., що становить лише 33% від нарахованої суми. Лише ЖЕКи, яких на обслуговуванні у “Львівтеплоенерго”44, заборгували тепловикам за поточний рік 4,5 млн.грн.. З них лише 5 власників сумлінно та в повному обсязі розрахувались за теплову енергію. Це ЛКП “Центральне”, ЛКП “Каменяр-центр” – Галицького району; ЛКП “№505”- Личаківського району; ЛКП “Листопадове” та ЛКП “Старий квартал” – Франківського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.