Кількість працівників львівських комунальних підприємств за перше півріччя цього року збільшилась на 356 осіб. За інформацією начальника управління економіки ЛМР Ігоря Цвілинюка, сьогодні в нашому місті в комунальній сфері зайнято 14 тисяч 256 осіб.
Найбільше працівників на найбільших комунальних підприємствах, які підпорядковані управлінню інженерного господарства та управлінню транспорту і зв’язку. Середньомісячна заробітна плата одного найманого працівника за шість місяців цього року збільшилася на 70 гривень і зараз становить 411 гривень. Незважаючи на зростання зарплати працівників комунальної сфери, міські чиновники зазначають, що такий рівень оплати праці ще є незадовільним та меншим за середній рівень по місту.
Середньомісячна зарплата одного штатного працівника за перше півріччя 2004 року у Львові становить 462 гривні 50 копійок.




