“60 тисяч осіб на Львівщині шукають роботу”, – повідомив сьогодні, 26 жовтня, під час конференції на тему “Макроекономічні аспекти регулювання ринку праці. Співпраця служби зайнятості з працедавцями – реальність і перспективи” заступник директора Львівського обласного центру зайнятості Василь Бортник. У конференції беруть участь науковці та керівники понад 70 установ та організацій Львова.
“Станом на 1 жовтня безробітні мешканці Львівщини могли претендувати на 4,9 тисяч вакансій. Але це не означає, що усі запропоновані вакансії будуть зайняті безробітними, оскільки не всіх влаштовує оплата праці на запропоновані робочі місця”, – зазначив пан Бортник.
Заступник директора Львівського обласного центру зайнятості поінформував, що найбільшою популярністю на ринку праці користуються професії водіїв та будівельних спеціальностей, а найти робоче місце юристові чи економістові доволі складно, повідомляє Західна інформаційна корпорація.
“У районах Львівської області не вистачає лікарів. У Радехові, Самборі, Старому Самборі вакансії на посаду медичних працівників є завжди, але молодь не хоче їхати у район”, – заявив В.Бортник.




