ОСТАННІ НОВИНИ

ЛТБ на теперішньому обладнанні може пропрацювати гарантовано шість місяців

|

ЛТБ на теперішньому обладнанні може пропрацювати гарантовано шість місяців, заявив під чсм виступу на виїздній колегії Держкомтелерадіо генеральний директор ЛДТРК Ярослав Климович. “Цю техніку поставили до Львова ще під московську олімпіаду і зараз вона уже не підлягає ремонту, тому я можу гарантувати нормальний рівень роботи львівського телебачення хіба на пів року” – сказав він.

Як зазначив Ярослав Климович, проблема оновлення обладнання залишається найгострішою для львівських телевізійників уже скільки років поспіль. Для цього потрібні серйозні обсяги фінансування з державного бюджету. Водночас, пан Климович із радістю повідомив, що уже цього року обласне телебачення і радіо винайшло із позабюджетних коштів на оновлення монтажний студій і зараз робить ремонт у приміщеннях, де це обладнання буде встановлено. Зі слів генерального директора випливає, що це кошти, які ЛТБ заробило на виборах. “Ми за те, щоби вибори до парламенту і до місцевих рад відбувалися б хоч кожного року, тоді ми змогли б швидко все оновити” – сказав Ярослав Климович.

Також Ярослав Климович розповів, що на ремонт та оновлення обладнання обласного радіо витрачено 300 тисяч гривень і незабаром львівські радійники до свого 65-річчя зможуть працювати на якісно новому рівні. Крім того, пан Климович вибиває для радіо ФМ-частоту і скидається на те, що незабаром це йому може вдатися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.