Зашківські футболісти виграли у ветеранів львівських “Карпат”

|

День Незалежності на малій батьківщині Євгена Коновальця, у селі Зашкові Жовківського району, ознаменувався відкриттям кардинально оновленого стадіону та грою ФК “Зашків” з ветеранами львівських “Карпат”. Під час матчу місцеві вболівальники мали вдосталь можливостей, щоб похвилюватися, проте зашківчани таки святкували перемогу, вигравши у “карпатівців” з рахунком 5:3.

Вже після першого тайму футболістам ФК “Зашків” вдалося забити аж три голи, проте після короткої перерви “карпатівці” почали відіграватися, але в останні хвилини другого тайму зашківчани зібрали в собі всю силу і гідно виграли у суперників.

Самі футболісти зізналися, що не сподівалися на таку перемогу, вони, швидше, очікували зіграти внічию. Хоч така перемога була для них справжнім подарунком, оскільки це була перша гра на посвяченому футбольному полі, та ще й з таким суперником. До цієї гри, за словами одного з футболістів, вони готувалися довго, тренувалися практично щодня.

Відразу після футболу на стадіоні влаштували козацькі змагання між чотирма куренями. Бажаючі могли позмагатися у підніманні гирі, перетягуванні каната, перенесенні мішків зі зерном, питті пива на швидкість та поїданні вареників.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.