ОСТАННІ НОВИНИ

Томенко вимагає розслідування підпалу в „Поступі“

|

Голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко звернувся до міністра внутрішніх справ Миколи Білоконя та голови СБУ Ігора Смєшка з вимогою почати невідкладне розслідування підпалу редакції львівської газети “Поступ”, повідомляє proUA.

Народний депутат наголошує, що напади на журналістів почастішали саме під час виборчої кампанії. “Газета “Поступ” відома своєю об’єктивністю та неупередженістю і є одним з небагатьох незалежних друкованих ЗМІ в Україні. Для мене цілком очевидно, що у цьому випадку мова йде або про політичне замовлення, або про спроби залякати журналістів. Саме тому слід негайно розібратися з ситуацією та поінформувати про це громадськість”, – заявив Микола Томенко. Він також додав, що сьогодні міліція та СБУ повинні займатися не стеженням за Ющенком, а захистом громадян, у тому числі – журналістів.

Нагадаємо, що сьогодні вранці в редакції газети „Поступ“ виникла пожежа. Згоріли п’ять найпотужніших редакційних комп’ютерів. Збитки, за підрахунками керівництва видання становлять 300 тисяч гривень. Керівництво “Поступу” передбачає, що пожежа стала результатом умисного підпалу приміщення. Проте, як зазначено у прес-релізі редакції, „ані міліціонер, який прибув приблизно через годину після дзвінка, ані працівники СБУ, які приїхали за кілька хвилин після нього, наразі жодних висновків не роблять”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.