ОСТАННІ НОВИНИ

Завод “Галол” може бути ліквідовано

|

Виїзне судове засідання Львівського обласного господарського суду, на якому було розглянуто позов працівників ВАТ ”Галол” до керівництва заводу відбулося вчора, 12 серпня, в Дрогобичі. Як повідомив Західній інформаційній корпорації голова Львівської профспілки “Захист праці” Юліан Циганко, на суді було винесено попереднє рішення про ліквідацію заводу.

Ю. Циганко зазначив, що таке рішення не сприятиме виплаті боргів по зарплаті. “Ми не думаємо, що це правильне рішення. Крім того, рішення суду не вирішує проблеми зайнятості працівників. Їх надалі офіційно не звільнюють”, – наголосив Ю. Циганко.

Працівники ВАТ “Галол”, за його словами, і надалі влаштовуватимуть акції протесту – доти, доки не будуть вирішені всі проблеми працівників заводу.

Зокрема, наступного тижня вони планують черговий раз перекрити залізничну колію. Акція протесту триватиме. Крім того, голова профспілки “Захист праці” поінформував ЗІК, що представників трудового колективу не хотіли пускати до місця де проводилось судове засідання (виїзне судове засідання проходило у одному з приміщень заводу). Представників трудового колективу допустили на судове засідання лише після того, як останні попередили, що перекриють в’їзд на заводу і нікого не випускатимуть з територію ВАТ “Галол”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...