ОСТАННІ НОВИНИ

За три роки війcьковослужбовці отримали 324 квартири

|

Як повідомив начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації В’ячеслав Щукін, протягом 2000-2003 років збудовано і передано місцевим органам влади для розподілу серед окремої категорії військовослужбовців 324 квартири.

Та на цьому зупинятись не збираються. Цього року для покращення житлових умов 34 сім`ям витратять ще 1485,8 тисич гривень. На сьогодні з обласного бюджету за рахунок державної субвенції профінансовано 903,4 тисяч гривень. За ці кошти придбано 2 квартири: у містах Червоноград і Мостиська, здано в експлуатацію 10 квартир у місті Дрогобичі. У Бориславі працює державна комісія з прийняття в експлуатацію завершених будівництвом 8-и квартир, фінансується будівництво 2-х квартир у Новояворівську.

Також в області щорічно розробляють програми будівництва житла для військовослужбовців, учасників бойових дій в Афганістані та воєнних конфліктів у зарубіжних країнах, членів сімей військовослужбовців, що загинули під час виконання ними службових обовязків, а також військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання в місцевих органах влади.

Вказані програми обговорюються на зборах спілки безквартирних офіцерів, на вимогу зацікавлених осіб подають для ознайомлення. Квартири передають місцевим органам влади для розподілу серед черговиків, а в розподілі цього житла беруть участь представники Національного координаційного центру спілки безквартирних офіцерів, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...