ОСТАННІ НОВИНИ

У Пустомитах керівництво області зустрілося із сільськими головами

|

Сьогодні у Пустомитах відбувається нарада-семінар із сільськими головами Городоцького та Пустомитівського районів за участю голови ЛОДА Олександра Сендеги, заступників голови Степана Лукашика, Олега Демківа, керівництва Городоцького та Пустомитівського районів, керівників обласних структур та представників ЗМІ.

Після вступного слова голови ЛОДА та його доповіді про роль місцевих органів влади, територіальних громад у зміцненні іх ресурсного потенціалу та конкурентноспроможності, заступник О.Сендеги Степан Лукашик ознайомив присутніх із Проектом стратегічного розвитку Львівщини до 2015 року. Заступник голови Львівської ОДА з фінансових питань Олег Демків доповів про виконання цьогорічного бюджету області та формування нового бюджету на 2005-ий рік.

Звертаючись до присутніх, голова ЛОДА Олександр Сендега відзначив неабияку роль органів місцевого самоврядування у розвитку Львівщини та вказав на проблеми сільського регіону і запросив до тісної співпраці сільських голів.

Після закінчення загальної частини учасники наради продовжили свою роботу у трьох секціях: агрополітика та земельні відносини, комунальне господарство та розвиток територій і секція соціальної політики. Після закінчення наради-семінару учасники підіб’ють підсумки своєї роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...