ОСТАННІ НОВИНИ

“Львівсільмаш” уже не продається

|

Завод “Львівсільмаш” , на який претендували китайці, кияни та бельгійці, ще досі перебуває в стані банкрутства і в підпоряткуванні українських кредиторів. Вчора мали відбутись торги, головним товаром на яких мав стати завод “Сільмаш”. Однак вони були скасовані, бо, як повідомив заступник міського голови з питань промисловості та підприємництва Володимир Янів, цьому активно протистояла рада кредиторів.

Як повідомив пан Янів, рада кредиторів, а особливо податкова опирались продажу, пояснюючи це тим, що ніби-то розроблено нову концецію, згідно з якою є можливість поставити на ноги завод. Йдеться про нового інвестора, який з’явився в останню хвилину, і є ніби-то представником Німеччини. Він запропонував кардинально інші умови виведення заводу зі стану банкрутства. Зокрема німці на відміну від китайців, бельгійців та киян, мають на меті створити спільне підприємство з українськими власниками, в якому хочуть володіти контрольним пакетом акцій.

Запропоновано вже сьогодні слатитти борги по зарплаті колишнім працівникам підприємства, а через пять років-всі інші. До слова борги перед податковою зараз становлять 4 мільйони гривень, а до санації вони були менші на 800 тисяч. Сьогодні ж обурені члени профкому, мали на меті близько 16 години шукати допомоги, повідомляє “Люкс-FM”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...