Львівські “Карпати” вийшли в 1/16 Кубку України

|

Перемігши з рахунком 2:1 у виїздному поєдинку команду “Освіта” з містечка Бородянка, футболісти львівських “Карпат” здолали перший етап і вийшли у 1/16 Кубка. Після першого тайму львів’яни поступалися з мінімальним рахунком друголіговому колективу у якому, втім, виступає чимало досвічених виконавців.

А в другому таймі перевага “Карпат” була очевидною і гра в основному проходила на половині поля господарів, які оборонялись майже всією командою. Гульових моментів біля воріт “Освіти” вистачило б на декілька ігор — могли відзначитись Веприк, Чабан, Платон, Годвін. Проте час у таких ситуаціях швидко спливав для “Карпат”, а голів не було. По неволі пригадалась сумна статистика, коли у попередні два сезони ”зелено-білі” на ранніх етапах сходили з кубкового марафону, поступаючись представникам другої ліги (з Ірпіні та Армянську). І тут вдалі заміни зробив Валентин Ходукін, випустивши на поле Голбана та Поліванова, які й стали співавторами двох голів. Спочатку Фещук головою замкнув у ближню “дев’ятку” передачу молдаванина. А через вісім хвилин Поліванов подав кутовий з лівого флангу атаки і захисник Донець, вчасно підключившись до атаки, також головою зумів влучно пробити повз воротаря. І після цього “Карпати” не грали на утримання рахунку і втратили нагоду відзначитись Фещук та Голбан. Підопічні Валентина Ходукіна нарешті здобули першу перемогу після повернення цього фахівця до Львова, яка сподіваємось додасть психологічної впевненості “Карпатам” у наступних поєдинках, повідомляє офіційний сайт клубу.

Серед глядачів був помічений помічений і тренер української молодіжки Павло Яковенко.