ОСТАННІ НОВИНИ

У Новому Роздолі не вистачало тільки гудронів - Петро Писарчук

|

Ситуацію навколо доручення першого заступника голови Львівської ОДА Л.Мельника про перенесення з Добротвору в Новий Розділ гудронних відходів для Західної інформаційної корпорації прокоментував народний депутат України Петро Писарчук:

“Моє ставлення до того, що з’явився такий документ, є різко негативним. Ця історія з гудронами має вже бороду. Свого часу я робив запит до Генеральної Прокуратури. Мабуть ті особи, які так наполегливо проштовхують переробку цих гудронних відходи, мають особисті інтереси. Я абсолютно здивований, що після моїх зусиль, які достеменно відомі заступнику голови ОДА, він наважився підписувати подібне доручення. Я повернуся з відпустки і буду вживати всіх заходів, щоб припинити це неподобство.

У Новому Роздолі надзвичайно напружена екологічна ситуація. І хоча я вдячний уряду за те, що є розуміння небезпеки і виділяються кошти на екологічні програми, та все ж грошей недостатньо. Щоб вирішити проблему з кар’єром потрібно 30 мільйонів гривень. За нинішніх темпів фінансування – це 9 років. Там не вистачало тільки гудронів. Це просто злочин: така не державницька, недалекоглядна політика – робити з України звалище. Шкода мені тих людей, будемо з ними боротися”.

За інформацією Західної інформаційної корпорації, на території колишнього цеху високомодульного креоліту РДГХП “Сірка” у Новому Роздолі уже знаходиться 18 тис. тонн гудронів.

Петро Писарчук – народний депутат України від Миколаївського одномандатного виборчого округу, до складу якого входить місто Новий Розділ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...