ОСТАННІ НОВИНИ

СБУ затримало трьох вимагачів

|

В результаті оперативно-розшукових заходів співробітники спецпідрозділу з боротьби із корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ у Львівській області затримали злочинну групу у складі трьох львів’ян 1950, 1966 та 1975 років народження, які підозрюються у вимаганні близько 17-ти тисяч умовних одиниць у мешканця смт Івано-Франкове Яворівського району, повідомляє прес-центр УСБУ у Львівській області.

Нещодавно 48-річний приватний підприємець із смт Івано-Франкове звернувся в Управління СБУ у Львівській області із заявою про те, що група осіб вимагає у нього 16800 доларів США або передати їм майно, яким володіє (йшлося про вантажне авто та будинок). При цьому, як розповів заявник, його неодноразово били, йому та членам родини погрожували фізичною розправою. Зважаючи на те, що вимагачі у будь-який момент могли реалізувати свої злочинні наміри, було прийнято рішення негайно вжити заходів із затримання зловмисників.

Внаслідок вдало проведеної операції при передачі грошей всіх трьох підозрюваних було затриманано. Стосовно них спецпідрозділ УСБУ у Львівській області порушив кримінальну справу за частиною 4 статті 189 Кримінального кодексу України (вимагання, вчинене організованою злочинною групою). Ведеться слідство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...