Перше очко “Карпат” у першій лізі

|

Учора перший домашній матч національної першості серед команд першої ліги провели львівські “Карпати”. Суперником львів’ян був футбольний клуб “Сталь” із Алчевська. Гра закінчилася з нічийним рахунком 1:1. Першими на 74-й хвилині відзначилися господарі, провівши гол із пенальті, а на першій із трьох доданих хвилин алчевчі рахунок зрівняли.

Після двох виїздних поразок та одного очка здобутого у рідних стінах львівський клуб займає передостанню сходинку у першому дивізіоні. Трохи вище у турнірній таблиці – 13-те місце – розташувався ще один клуб Львівщини “Газовик – Скала”. У третьому турі стрийський клуб також зіграв унічию 1:1 із сумським “Спартаком-Горобиною”. Щоправда, у Стрию уже господарям пощастило відігратися у доданий арбітром час – гол забив Шукатка.