“Карпати” пасуть задніх і у першій лізі

|

Другої поразки поспіль зазнали львівські “Карпати” у першості України серед команд першої ліги. Знову львівський клуб поступився у Києжві, цього разу другій команді столичного “Динамо” – 1:3.

Уже в першому таймі кияни зусиллями Ситника та Алієва забили два м’ячі. У середині другого тайму Оберемко забиває третій гол. Лише на 83-й хвилині “Карпати” змогли розмочити рахунок – відзначився Фещук. Наприкінці гри Воробей міг довести рахунок до непристойного, але суддя не зарахував четвертий гол у ворота львів’ян, зафіксувавши офсайд.

“Карпати” грали у такому складі: Тлумак, Донець (Сахно), Іщенко, Беньо, Тимчишин, Веприк, Распопов (Шмаков), Годвін, Сучков, Голбан (Фещук), Кабанов (Платон)

Не набравши після двох турів жодного очка, “Карпати” перебувають на останньому місці у турнірній таблиці першої ліги.