ОСТАННІ НОВИНИ

У приватному ставку виявлено 25 мішків із загиблою рибою

|

24 липня у садковому господарстві, яке належить приватному підприємцю Роману Депі, в селі Руда за Бугом на річці Західний Буг, було виявлено поліетиленові мішки з мертвою рибою.

З’ясувалося, що риба почала гинути ще 11 липня. А наступного дня рибу та корм було направлено на експертизу в районну лабораторію ветмедецини, де з’ясували, що у відібраних матеріалів риби та кормів масова частка хлорорганічних та фосфорогранічних пестицидів нижча за норму, токсичних видів грибів не виявлено.

23 липня працівники садкового господарства виловили загиблу рибу в кількості 25-ти поліетиленових мішків (вага мішка 25 – 30 кг). 24 липня загибла риба мала бути направлена на утилізацію, але з невідомих причин 11 мішків з рибою було скинуто у водосховище, а 14 виявлено на понтонах. Після обходу садкового господарства комісією з питань ТЕБ та НС К.- Бузького району та оперативною групою ГУ МНС України у Львівській області всі мішки з рибою виловлені з води. 25 липня загиблу рибу відправили в м. Жовкву на утилізацію.

Інспектором держуправління екоресурсів п. Ярошиком В.Л. взяті проби води для визначення можливого забруднення. По результатам аналізів буде проведено засідання комісії з питань ТЕБ та НС К.- Бузького району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...