ОСТАННІ НОВИНИ

Богдан Шкарада став заступником губернатора

|

Начальника відділу правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Львівської облдержадміністрації Богдана Шкараду призначено заступником голови Львівської облдержадміністрації, ― повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Олександр Сендега підписав розпорядження № 579, яким призначив з 22 липня Богдана Шкараду на посаду заступника голови облдержадміністрації. Підставою послужила заява Богдана Шкаради та погодження Глави Адміністрації Президента України від 22 липня 2004 року №02-01/1116.

З 31 березня Богдан Шкарада працював начальником відділу правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Львівської облдержадміністрації.

Богдан Шкарада народився 6 лютого 1950 року у селі Полтва Буського району Львівської області. У 1978 році закінчив юридичний факультет Львівського державного університету ім. І.Франка і здобув спеціальність правознавець з кваліфікацією юрист. З 1975 року на службі в органах внутрішніх справ України. Пройшов шлях від інспектора дитячої кімнати міліції до першого заступника начальника УМВСУ у Львівській області – начальника управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВСУ, полковник міліції. Стаж державної служби Богдана Шкаради становить 30 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...