ОСТАННІ НОВИНИ

“Наша Україна” не святкуватиме річницю визволенння Львова, аби уникнути провокацій

|

На 25-те липня відбудеться святкування шістдесятої річниці львівсько-сандомирської операції, результатом якої стало визволення Львова від фашистських загарбників. Водночас представники коаліції “Сила народу” повідомляють, що на той день заплановані провокації їхнього блоку, тому вони звернулися до громадськості Львова та області з проханням утриматися від будь-яких провокаційних дій: “Ми вшановуємо пам’ять загиблих під час визволення Львова, але у святкуваннях участі не братимемо, аби уникнути провокацій” – заявив керівник штабу “НУ” у Львівській області Петро Олійник.

У провокаціях нашоукраїнці звинувачують так звану четвірку: Кучму, Януковича, Медведчука та Гельмана”. За інформацією, якою володіє коаліція “Сила народу”, 25-го липня “молодчики Корчинського” у футболках з написом “Так! Ющенко” мали влаштовувати бійки з святкувальниками.

“Сила народу” відмовляється від участі у святкуванні, а якщо проллється кров, то відповідальність нестимуть голова обладміністрації Сендега та начальник Управління внутрішніх справ Сало – наголосив Петро Олійник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...