ОСТАННІ НОВИНИ

Порушено кримінальну справу проти посадовців “Укрзахідвугілля”

|

Прокуратура Сокальського району Львівської області порушила кримінальну справу за фактом перевищення службовим становищем особами ДХК “Укрзахідвугілля” за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки і карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років). Про це повідомили Західну інформаційну корпорацію у прес-службі прокуратури Львівської області.

Як зазначається у повідомленні прес-служби, в ході проведення перевірки було встановлено, що службові особи державної холдингової компанії “Укрзахідвугілля” протягом 1995-2000 років на користь третіх осіб самовільно використовували матеріальні цінності Державного комітету з державного матеріального резерву. Сума використаних коштів становить майже 2 млн.300 тис. грн.

У зв’язку з цим, господарський суд Києва задовольнив позов Держкомрезерву України до вказаної компанії і зобов’язав повернути зазначену суму, стягнути штраф та держмито.

Загалом в результаті такої “діяльності” службові особи ДХК “Укрзахідвугілля” завдали збитків підприємству на суму понад 2 млн. 500 тис. грн.

Розслідування у даній кримінальній справі триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...