ОСТАННІ НОВИНИ

Літній відпочинок пластунів

|

Цього літа станиця Львів Пласту НСОУ організовує та проводить 22 табори для пластунів віком від 12 до 18 років. Метою проведення цих таборів є оздоровлення та закріплення набутих протягом року пластових знання у 800 львівських пластунів, серед яких близько 100 досвідчених інструкторів та виховників котрі пройшли вишкіл.

Табори відбуваються протягом липня і можуть бути як стаціонарними так і мандрівними. Середня тривалість кожного табору 12 днів. Після завершення станичних таборів, пластуни мають змогу прийняти участь в крайових пластових таборах, куди з’їжджаються пластуни з усієї України. Спеціалізація крайових таборів надзвичайно різноманітна і дозволяє юнацтву вибрати той вид пластування, котрий їм до вподоби. Цього літа відбудуться 11 крайових таборів різних напрямів: від кінного до мистецько- вишкільного.

Юнацтво також має змогу взяти участь в міжнародних пластових та скаутських таборах в Німеччині за участі польских харцерів, німецьких скаутів та українських пластунів з Німеччини, Канади та США. Для старших пластунів відбувається Міжкрайовий Вишкільний Табір „Лісова Школа“, а для старших пластунок – Міжкрайовий Вишкільний Табір „Школа Булавних“, які вишколюють професійних провідників таборів для юнацтва.

Табори відбуваються в Українських Карпатах на території Львівської та Івано-Франківської областей. Крайові табори проводяться по всій Україні, від степів східної України та Криму до зелених Карпат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...