ОСТАННІ НОВИНИ

Сесія облради вкотре не відбулася

|

На сьогоднішнє сесійне засідання у залі облради, як і минулого разу, зібралося лише 33 депутати: 26 нашоукраїнців, шестеро “діловиків” та один позафракційний депутат. 48 депутатів сесію проігнорували. Сесія як така тривала близько десяти хвилин – саме стільки тривав монолог в.о голови Тараса Федака. Під час своєї промови він згадав усі причини того, чому сесія не відбувається, а під кінець повідомив про свій вихід з групи “Ділова Львівщина”, яку він, до речі, ще й курував як заступник голови.

“Вже втретє нам не вдалося зібрати кворум цього року. Кілька днів тому представники “Соціальної справедливості” повідомили, що вони не прийдуть на сесію. Подібну заяву учора зробив також голова групи “Ділова Львівщини” Михайло Брегін, – повідомив Т. Федак. – “Основна мотивація, за їхніми словами, що частина проектів рішень не готова, такі заяви справді є, ала вони не мають юридичної підстави”. Федак наголосив, що коли у частини депутатів були певні зауваження до проектів рішень, вони могли сьогодні продискутувати і прийняти чи відхилити їх, натомість взагалі не прийшли. Він також повідомив, що М. Брегін мав зауваження до п’ятнадцяти рішень.

Непроведення сесії протягом половини року – “прецедент в історії місцевого самоврядування, який може претендувати на занесення до книги рекордів Гінеса” – вважає Федак. У контексті вище сказаного він додав: “Я заявляю про свій вихід з депутатської групи “Ділова Львівщина”. Заява супроводжувалася оплесками присутніх депутатів.

Нагадаємо, сесію Львівської обласної ради цього року не вдалося провести жодного разу, хоч було аж три спроби. Ні 30 березня, ні 29 червня на пленарні засідання не з’явився жоден представник групи “Соціальна справедливість” та частина депутатів від “Ділової Львівщини”. Така ситуація склалася через протистояння між керівництвом облради та керівником “Соціальної справедливості”, який заявляв, що не приходитиме на сесію, доки Сендак головуватиме.

Сьогодні були відсутні: чотири депутати від “НУ”, 13 від “Ділової Львівщини”, 25 від “Соціальної справедливості” та шестеро позафракційних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...