ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові буде ще один автобусний завод

|

Виробництво автобусів у Львові планує розпочати з осені цього року ЗАТ “Бориспільський автозавод”, повідомив сьогодні під час засідання прес-клубу ринкових реформ голова Наглядової ради цього підпримства Володимир Бутко. “Ми плануємо розпочати виробництво автобусів на базі площ Львівського експериментального заводу комунального обладнання” – сказав він.

За даними Володимира Бутка, виробничі площі підприємства налічуватимуть щонайменше 8 тисяч квадратних метрів. А ще біля виробництва буде зосереджено Науково-технічний центр “Еталон”, який і розробляє нові моделі для бориспільського заводу. Серійне виробництво автобусів розпочнеться у четвертому кварталі цього року. Очікується, що кожного місяця у Львові вироблятимуть орієнтовно по 50 автобусів трьох моделей – “Дельфін”, “Роксолана” і модель сільського автобуса, назву для якого ще не придумали. До речі, так само ще не має назви й саме львівське підприємство. Рівно ж воно не має й директора, якого зараз активно шукають керівники корпорації “Еталон”. Орієнтовна вартість налагодження серійного виробництва малих і середніх автобусів становить 2 млн. доларів.

За словами В.Бутка, упродовж цього року завод у Борисполі виробив приблизно 280 автобусів. Також корпорація налагодила виробництво автобусів у Чернігові. За даними керівництва, практично 95% продукції заводу реалізується в Україні, але зараз ведуться переговори з фірмами ряду країн, переважно СНД та Азії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...