ОСТАННІ НОВИНИ

Сесія облради – спроба третя

|

Цього четверга депутати обласної ради знову спробують зібратися для проведення чергового сесійного засідання. Це буде вже третя спроба цього року назбирати кворум. Остаточне рішення про проведення сесії саме цього четверга в.о голови облради Тарас Федак сьогодні погодив з головою Михайлом Сендаком, який наразі перебуває на лікарняному – повідомили у прес-службі облради.

Попередньо були пропозиції перенести сесію через те, що частина депутатів у відпустках. Щоправда, незважаючи на призначену дату, група “Соціальна справедливість” днями заявила, що вони не мають наміру йти на сесію, а “діловики”, за словами голови франції “НУ” в облраді Олега Канівця, досі перебувають у роздумах.

Щодо нашоукраїнців, то О. Канівець повідомив, що вони на сесію прийдуть: “Я особисто планую йти, отримав запрошення додому”. Водночас він наголосив, що перед проведеням цього засідання жодних переговорів між керівниками фракцій не було, оскільки “СС” не хоче переговорів”. Попередньо фракція “Наша Україна” в облраді розповсюдила рішення ради фракції, у якому депутатів закликали не переносити сесію, бо є нагальна потреба прийняти багато господарських питань, а також тому, що розпочинається відпускний період у багатьох депутатів.

Натомість уповноважений групи “Соціальна справедливість” Ігор Дума повідомив, що його група у депутатському засіданні участі не братиме. „Позиція депутатів, які входять до „Соціальної справедливості”, залишається незмінною. Ми вимагаємо відставки голови Львівської облради Михайла Сендака, який у своїй діяльності на цій посаді вчинив ряд грубих порушень, постійно не дотримується регламенту і не прислуховується до думки депутатів. Це є єдиною і основною умовою нашої подальшої участі у пленарних засіданнях Львівської облради”, ― заявив він. У повідомленні „Вголосу“ також зазначено, що І. Дума, обіцяє не змінити позиції навіть за умови відсутності на сесійному засіданні Михайла Сендака.

Нагадаємо, кворуму на сесію облради не вдається зібрати ще з початку року. Перше цьогорічне засідання було відкрито 30 березня, але через відсутність потрібної кількості депутатів, жодних рішень не приймали, а лише працювали у депутатських комісіях. Після цього була й друга спроба зібрати кворум 29 червня, але з’явилося лише 33 депутатів ( треба 41). Ще після першої невдалої спроби зібрати депутатів на засідання голова облради Михайло Сендак говорив про те, що депутатський корпус буде розпущено, хоча досі жодних зрушень ані з боку адміністрації, ані з боку ВРУ не було.

На сесію принципово не приходять депутати від групи „Соціальна справедливість“ та частина депутатів від фракції „Ділова Львівщина“. Відсутність частини депутатського корпусу викликана їх конфліктом з головою обласної ради Михайлом Сендаком, відставки якого вони домагаються ще з минулого року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...