ОСТАННІ НОВИНИ

Розпочалися роботи за кредитом Світового банку на поліпшення водопостачання Львова

|

Датська фірма “Пер Аарлеф” розпочала роботи з виконання першого етапу у рамках реалізації проекту поліпшення водопостачання та водовідведення Львова, який фінансує Світовий Банк, повідомив сьогодні під час прес-конференції депутат міської ради Львова Юрій Кужелюк. “Як мені повідомили, гроші уже почали надходити і проводяться роботи на шести ділянках зонування міста для вирівнювання тиску у мережах” – підкреслив Юрій Кужелюк.

За його словами, до кінця року заплановано в рамках виконання першого етапу робіт освоїти 7,58 млн доларів. На кошти будуть проведені роботи із зонування міста, перекладка труб у Львові та заміна насосних станцій.

Крім того, за словами депутата, зараз оголошено тендер на закупівлю обладнання та техінки для “Львівводоканалу” на суму 1 млн. доларів. До участі у ньому зголосилися уже десять фірм. Як пояснив Юрій Кужелюк, ці кошти не входять до зазначених вище 7,58 млн. доларів і передбачені власне на купівлю техінки, якої бракує “Львівводоканалу”. Водночас, депутат висловив міркування про те, що роботи за грантом уряду Швеції розпочнуться не раніше кінця цього року, або на початку наступного.

Угода зі Світовим банком на поліпшення водопостачання та водовідведення передбачає надання кредиту на суму понад 20 млн доларів США терміном на 20 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...