ОСТАННІ НОВИНИ

Суд проти Коваля, Вавринюка та Зірченка знову перенесено

|

Сьогодні у Шевченківському райсуді відбулася друга частина слухання у справі відсторонених від справ посадовців Львівської міської ради Петра Коваля, Юрія Вавринюка та Юрія Зірченка. Прокурор встиг лише зачитати обвинувачення проти панів Коваля та Вавринюка, як засідання закрилося і перенеслося на невідомий термін. Засідання, яке запізніло розпочалося закрили через прохання адвоката Юрія Вавринюка. Пан адвокат запізнювався на інше слухання, жодних заперечень не було, отже слухання перенесли.

Нагадаємо, що посадовців управління земельних ресурсів Львівської міської ради судять за неправомірне поставлення на земельні торги ділянки на вулиці Личаківській, 104, а також за невиконання рішення суду. Відтак, проти кожного із обвинувачених порушені кримінальні справи за статтею 364, ч. 2 (Зловживання владою, або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) та за частиною 2 статті 382 (Невиконання судового рішення служюовою особою).

Обвинувачення стверджує, що ділянка, через яку почалася судова тяжба, знаходиться у власності мешканців будинку 104, що на вулиці Личаківській, згідно з рішенням міськвиконкому від 1954 року. У обвинуваченні йдеться, що потерпілі вже почали створювати пакет документів для приватизації проданої на аукціоні ділянки. Виходить, що посадовці завдали шкоди територіальній громаді, а, отже, і міській раді на 16 756 гривень 93 копійки. За логікою обвинувачення, підсудні, зловживаючи посадовим становищем, неправомірно, в інтересах третіх осіб, а саме – міської ради, незаконно збагатили бюджет міста, чим завдали шкоди територіальній громаді, тобто тій ж таки міській раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...