ОСТАННІ НОВИНИ

Трудовики презентували штаб Януковича і новий сайт

|

В порівнянні з попереднім роком, кількість членів паргії “Трудова Україна” зросла, повідомив сьогодні на прес-конференції голова ЛОО “Трудова Україна” Володимир Клюс. Пан Клюс офіційно заявив, що їхня партія підтримуватиме Віктора Януковича на цьогорічних президентьких виборах. “Ми підпорядковуємося думці свого лідера, пана Тігіпка,” – говорить пан Клюс.

За словами пана Клюса, станом на 1 липня патрія “Трудова Україна” на Львівщині нараховує 716 членів, це на 127 членів більше ніж, 1 січня. Поряд із коротеньким звітом та висловленням любові до Віктора Януковича, українські трудовики презентували свій сайт, який запрацює за місяць. “Сайт поки формується, скоро буде його презентація,” – повідомив Володимир Клюс. Отож череж місяць кожен українець, який вбачає в собі трудове коріння зможе дізнатися з інтернету останні новинки обласних органів трудовиків, а також центрів. Сайт розписуватиме структуру обласних організацій. “Поряд із оперативною інформацією, на сайті буде обговорення, на якому відвідувачі змошуть залишити свої відгуки,” – говорить керівник Шевченківської районної організації трудовиків Ярослав Максимович.

Окрім цього, українські трудовики наголосили, що пріоритетним напрямком політики для України на сьогодні повинна бути молодь. “Ми ще виховані старою системою. Зараз молоді люди не мають запудрених мізків, вони більш прагматичні,” – говорить заступник керівника Львівської міської організації “Трудова Україна” Ігор Лебухорський. Підкріплюючи свою позицію, трудовики запрошують до співпраці молодих людей і проводять постійну роботу для залучення їх на вибори.

Віднедавна пан Клюс очолює обласну приймальню кандидата в президенти Віктора Януковича. “Якщо позиція партії й надалі буде на підтримку Януковича, ми будемо й надалі працювати, якщо ні, – я буду змушений залишити повноваження,” – охарактеризував діяльність штабу пан Клюс. З його слів стало зрозуміло, що позиція львівських трудовиків повністю залежатиме від позиції голови партії Сергія Тігіпка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...