ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати сперечалися з прокуратурою

|

Заслуховування інофрмації прокурора Львова з приводу порушення кримінальної справи проти колишніх працівників земельного управління міської ради таки перетворилося на гарячу дискусію з приводу дотримання законів як з боку міської влади, так і з боку прокуратури. Після інформації прокурора міста Володимира Гураля, яка майже повністю повторила його вчорашній виступ під час прес-конференції, депутати намагалися з’ясувати, чому чиновникам висунуті такі суворі звинувачення, чи відомо прокуратурі про те, що претенденти на земельну ділянку не мали ніякого права на неї, що рішення приймала міська рада, а не окремі чиновники і так далі.

Однак прокурор з незворушністю сфінкса відповідав, що слідство стосувалося невиконання рішення суду і первищення службових повноважень згаданих чиновників. І тільки один з депутатів Володимир Заболотовський зумів підвести дискусію до дуже цікавово предмету – що з приводу згаданої земельної ділянки є два взаємозаперечливі акти – рішення суду про заборону і ухвала міської ради про продаж, яку ніхто не опротестувував. Прокурор міста так і не зміг відповісти, чому цього не було взято до уваги під час слідства.

Потім несподівано для всіх слово взяв заступник голови з питань містобудування Василь Лозинський, який емоційно пояснював, що так жити не можна, що попри роз’яснення Вищого господрського суду, який рекомендував утриматися судам від втрчання у земельні справи, оскільки це є прерогативою місцевого самоврядування згідно із Земельним кодексом, суди активно втручаються у ці справи і примушують представників місцевої влади приймати рішення, які суперечать інтересам громади міста. Як один із прикладів він назавав уччорашінй візит до нього в кабінет представників виконавчої служби, які мали судове рішення, що примушувало пана Лозинського підписати угоду про оренду по 22 гривні за метр квадратний. Що на думку В. Лозинського, дуже мало. А закінчилося обговорення ще більш емоційною промовою міського голови, текст якої ми наводимо у коментарях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...