ОСТАННІ НОВИНИ

“Карпати” тренуватиме ще один серб?

|

У Львові перебуває претендент на посаду головного тренера “Карпат” серб Станіслав Карасі, повідомляє офіційний сайт ФК “Карпати”. Щоправда, інших подробиць крім офіційної біографії цього фахівця сайт не подає. У разі успішних домовленостей, Карасі може стати вже другим сербським тренером, що очолить “Карпати” – раніше біля керма львівської команди свої сили спробував Іван Голац.

Про теперішнього ж претендента відомо те, що він народився 8 листопада 1946 року в Бєлграді. Вихованець „Црвени Звєзди”, за яку виступав впродовж 1959-1974 року. Діяв на позиції крайнього нападника, забив 132 голи (за цим показником посідає 13 місце у списку бомбардирів „Црвени Звєзди” за всю її історію). У складі „Црвени Звєзди” двічі став переможцем чемпіонату та двічі володарем кубку. Провів 10 матчів за збірну Югославії.

Cтаніслав Карасі виступав у Франції за клуб „Лілль” (1974-1977), у Бельгії – „Антверпен” (1977-79), у США – „Баффало Стеліонз” (1 рік), „Нью-Йорк Ерроуз” (2 роки), у складі останньої двічі ставав чемпіоном країни. Повернувшися додому захищав кольори ОФК „Бєлград”. Закінчив ігрову кар’єру у 40 років. Тренерську роботу розпочав у югославській федерації наставником національної армійської команди. Також очолював олімпійську збірну країни. Тренував кувейтську команду „Ярмук” (1991-1994). Удома працював зі „Спартаком” (Суботіца), „Сутьєска” (Ніксіч), „Раднічкі” (Крагуєвац), „Міліціонар” (Бєлград), „Младост” (Лучані), „Звєздара” (Бєлград), „Раднічкі” (Бєлград), „Обіліч” (Бєлград). У 2000-2001 році був тренером команди турецької команди „Ерзурумспор”. На даний момент є тренером-селекціонером національної футбольної асоціації Сербії та Чорногорії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...