ОСТАННІ НОВИНИ

Австралійці відкриють посольство в Україні?

|

Питання відкриття посольства Австралії в Україні стане предметом дикусії в уряді цієї країни після повернення офіційної парламентської делегації, яка учора закінчила свій візит в Україну, відвідавши Львів. “Я обов’язково донесу проблему до уряду і ми ще раз обговоримо питання відкриття посольства в Україні” – заявив голова делегації, спікер палати представників парламенту Австралії Нейл Ендрю учора під час підсумкової прес-конференції у львівському аеропорту.

До цього часу українці, які хочуть побувати у країні кенгуру, мусять їздити до Москви. Однак після цього візиту ситуація може змінитися, бо автралійці на власні очі переконалися, що засновувати дипломатичну місію у Києві варто. Принаймні голова українсько-австралійської парламентської групи у Верховній Раді Тарас Чорновіл заявив, що після цього вдалого візиту питання про відкриття посольства однозначно зрушиться з місця. “Можливо, це спочатку буде Генеральне консульство, але для нас важливо, щоби справа почала просуватися” – підкреслив народний депутат.

Під час перебування у Львівській області австралійські парламентарі провели зустрічі з головою обласної адміністрації Олександром Сендегою та головою обласної ради Михайлом Сендаком. За словами Нейла Ендрю, під час цих зустрічей обговорювалися перспективи налагодження співпраці у туристичному бізнесі та освіті. Крім того, Н.Ендрю заявив, що Австралія була б зацікавлена у співпраці в сільському господарстві та космічній галузі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...