ОСТАННІ НОВИНИ

Проїзд у маршрутних таксі подорожчав до гривні

|

Як і повідомляли представники автоперевізників, від сьогодні проїзд у львівських маршрутних таксі подорожчав з 80 копійок до однієї гривні. Це трапилося після того, як міськвиконком фактично дозволив перевізникам підвищувати ціни, а представники АМКУ та Держінспекції з контролю за цінами визнали підстави для підвищення цін за проїзд у маршрутках обгрунтованими.

Водночас, у висновку експертизи представники Держінспекції з контролю за цінами встановили верхню межу цін – 1 гривня і 70 копійок (для тих маршртуок та автобусів, проїзд у яких коштував 60 копійок).

Ще третього червня, у розпал бензинової лихоманки, під час сесії Львівської міської ради голова Асоціації перевізників Львова Роман Лобода попередив, що якщо міська влада не підтримає вимогу перевізників про підвищення тарифів на 20 коп., вони з 7 червня самостійно підвищать тарифи не менш ніж до 1 грн. 20 коп. Однак на такий крок перевізники не пішли і зійшлися із владою на одній гривні.

Востаннє тарифи на автоперевезення у Львові піднімалися 5 років тому. З того часу проїзд у маршрутних таксі коштує 80 коп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...