ОСТАННІ НОВИНИ

ЗАТ “Трусавецькурорт” не має пільг з оплати за землю – ДПА у Львівській області

|

ЗАТ “Трусавецькурорт” не має пільг з оплати за землю, оскільки не є закладом охорони здоров’я , зазначається у повідомленні прес-центру ДПА у Львівській області, розісланому львівським ЗМІ. У цьому повідомленні зазначено, що норми законодавства щодо пільг зі сплати податку за землю застосовані до цього підприємства помилково, що підтверджує й недавня постанова Вищого господарського суду України від 10 червня.

Як зазначається у повідомленні, Вищий господарський суд підтвердив правомірність нарахування ЗАТ “Трускавецькурорт” сум податкового зобов’язання із земельного податку. На переконання ДПА, ця постанова спростовує заяви народного депутата О.Стояна про наміри посадових осіб з адміністрації Президента і ДПА України довести підприємство до банкрутства для подальшої приватизації, оскільки показує, що перевірки підприємств органами Державної податкової служби чітко регламентуються відповідними нормативно-правовими актами.

Минулого тижня депутат Верховної Ради Олександр Стоян звинуватив із трибуни парламенту керівника адміністрації президента Віктора Медведчука і заступника глави Державної податкової адміністрації Сергія Медведчука в намірі зробити банкрутом ЗАТ „Трускавецькурорт“ для його наступної приватизації.

За словами Стояна, Віктор і Сергій Медведчуки ініціювали численні невмотивовані перевірки „Трускавецькурорту“ податковою інспекцією Львівської області. При цьому неодноразово продовжувалися терміни цих перевірок.

Стоян вважає, що мета Медведчуков – довести „Трускавецькурорт“ до банкрутства і передати в державну власність для подальшої приватизації на свою користь. „Медведчуки поклали око на „Трускавецькурорт“, – сказав Стоян.

За даними „Трускавецькурорту“, податкова адміністрація Львівської області перевіряє компанію із жовтня минулого року, а перевірка податкової інспекції, що мала завершитися 5 липня, без пояснення причин продовжена на два місяці.

Заступник генерального директора „Трускавецькурорту“ з медичних питань Володимир Яцюк сказав, що за увесь час перевірок податкова інспекція не змогла знайти порушень податкового законодавства „Трускавецькурорт“. За словами Яцюка, податкова інспекція перевіряє у хворих документи, що підтверджують право на перебування в санаторіях „Трускавецькурорту“.

ЗАТ „Трускавецькурорт“ об’єднує 7 санаторіїв у Трускавці. Найбільшими акціонерами „Трускавецькурорту“ є ЗАТ „Укрпрофоздоровниця“ і Рада об’єднання профспілок Львівської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...